Her Türlü Perde Satış ve İmalat  Sektörü İçin Uyarlanmış Tek Çözüm Olan      YAPRAK PERDE ERP      hata yaptırmayan  ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiye hızlı ulaşmanızı sağlayan en gelişmiş programdır. Sadece uygulayacağınız perde bilgilerinizi sisteme girmeniz maliyet, zaman, hatasız süreç takibi, müşteri memnuniyeti, hesaplarınızın takibi, stok takibi ve ihtiyaç duyduğunuz birçok konuda işlerinizin kolaylaştıracaktır.
     PERDE ERP
YAPRAK PERDE ERP' nin SAĞLAYACAĞI FAYDALAR

1-Değişen en,boy,aksesuar, uygulama cinsine bağlı olarak  hesaplamalarda hata yapılabilmektedir. Sistem girilen bilgilere göre stor hesaplama kriterlerini dikkate alarak hesap yapmakta ve bu yönde oluşacak hataların oluşmasına engel olacaktır..

2-Kayıtlar esnasında uygulanacak perdenin uygulama yeri ve montaj yeri belirlendiği için perdeler doğru yerlere montaj edilmekte ve yanlış montaj sebebi ile müşteri satıcı arasında oluşacak olumsuz ilişkiler ortadan kalkacaktır.

3-Bazı durumlarda hazır perde uygulamalarında birden fazla imalatçı ile çalışan satıcıların farklı firmalara yanlış satınalma siparişi vermenin  önüne geçmekte, bu yanlışlıklardan doğan memnuniyetsizlikler ortadan kalkacaktır.
PERDECİLER İÇİN ÖN MUHASEBE

4-Müşteriler ile oluşan ticarete bağlı olarak otamatik satış sözleşmesi oluşturacaktır.
Perdeciler İçin Ticari Proğram Ön Muhasebe Sipariş Takip Teklif   Üretim  Kayseri

5-Terzihanede uygulanacak perdelerde terzihane iş emirlerini otamatik çıkaracaktır. STOR PERDE İMALAT PROĞRAMI

6- Montaj iş emri ile hatasız montaj yapılmasını sağlayacaktır.
PERDE SİPARİŞ TAKİP PROĞRAMI

7-Ciddi bir müşteri ve ürün portföyü oluşturarak hangi müşteriye ne zaman hangi perde uygulamaları yapılmıştır veri tabanı oluşturacaktır.
Google